nonsens
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu
Lech WALESA 07.02.2008 do swoich (rodaków): Przekazałem zwycięstwo Narodowi
Kaczynski Walesa
Kaczynski Walesa

Witam w dniu 07-02-2008 r,, Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus'' 

Związkowcy powinni zachowywać sie tak jak bakterie nie niszczyć organizmu na którym pasożytują

Możesz dowiedzieć się o drodze do wolności ze zgromadzonej tu dokumentacji .Poznając czyny , fakty , zachowania - bohaterów i zdrajców . Zweryfikuj osądy osobiście. Oto adresy  http://www.mojageneracja.pl/1980 ---         http://www.lwarchiwum.home.pl-- poczta   lwprezydent@wp.pl ----zobacz zdjęcia w galerii

jaruzelski walesa rakowski gieremek
jaruzelski walesa, gieremek, rakowski
Rodacy co z Wami zrobiono tak wygląda z Wami rozmowa oceńcie sami zamieszczone informacje . Moim zadaniem było tylko doprowadzić do pełnej wolności i przekazać zwycięstwo Narodowi i to wykonałem .Resztę robi Naród . Po zwycięstwie --ja zrobiłbym to i szybciej i lepiej w systemie Prezydenckim .który swego czasu proponowałem jak i proponowałem inne rozwiązania .Wybrano innych ludzi i inne propozycje .Jeszcze kilka razy zgłaszałem się nieskutecznie do realizacji swojego programu .Wiec nie wolno mieć najmniejszych pretensji do mnie . Za tak finezyjną walkę , prowadzoną pod moim przewodem , świat podziękował mi , przyznając dwa razy Profesora , około stu doktoratów i niezliczoną ilość nagród ,medali i odznaczeń Wszystko to i nie tylko niezależnie od wartości i prywatności przekazałem Narodowi . Można oglądać to mam nadzieje w Częstochowie .
Dabrowa Gornicza 2007
Dabrowa Gornicza...  
Przeglądając teksty w Internecie można zwątpić w sens służenia ideałom, można zwątpić w patriotyzm .Nigdy nie przypuszczałem że za taką ofiarę , za taki sukces , oceniać będą mnie w wielu przypadkach bezmyślni łajdacy .i o co Wam właściwie chodzi .o to że oddałem wszystko co miałem Ojczyźnie , że nic się nie liczyło , tylko uczciwa walko o wolną Polskę , o to , by  była Wasza , nie sowiecka , nie komunistyczna .Udało się--to był Cud nad Cudami .Więcej i lepiej nie mogłem zrobić .Przekazałem pełne zwycięstwo mówiąc bierzcie w swoje ręce To że efekty tak wielkiego i mądrego zwycięstwa są takie jakie są ,to wynik waszego angażowania się , waszych wyborów waszego pilnowania .Co potrzebujecie pały sowiecko, ZOMO-wskiej .Nie mieści się w głowie taka głupota nie wszystkich , ale wielu z Was .Dla wielu z Was można zrobić wiele ale z Wami nie da się nic wielkiego. Wszystko co mi zarzucacie , o co macie pretensje do mnie ,to nie prawda ,to wersja SB i wymyślona przez moich kolego-wrogów na wszystko możecie uzyskać dowody .Ja jestem idealista i dałem z siebie wszystko co możne dać człowiek ,całą swą mądrość i odwagę .
http://de.groups.yahoo.com/group/sowa-frankfurt/message/1026
czwartek, 07 lutego 2008, kultur

Polecane wpisy