nonsens
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu
Tusk bezradny wobec puczu gen. Janajewa z BOR-u?
Bookmark bei oneview - Tusk bezradny wobec puczu gen. Janajewa z BOR-u

Janusz Wojciechowski oficjalny blog polityczny

" 4. Jest jeszcze jedno pytanie, którego nikt dotychczas nie stawia. Jacek Kurski i Leszek Miller przyjęli ochronę BOR-u, Zbigniew Ziobro się zastanawia.
Ja też się zastanawiam, z jakiego powodu ta ochrona? Przecież nie napadnięto ani biura Kurskiego, ani biura Ziobry, tylko akurat moje.
Kurski to twardy facet, w niejednym boju zaprawiony. Nie zapytam go, dlaczego przyjął ochronę, bo to są sprawy nie do rozmowy. Przyjął, znaczy ma powody do obaw o własne życie.
Ale przed kim ta obawa? Chyba nie przed Ryszardem C., który siedzi w więzieniu i zapewne nie wyjdzie z niego długo. Dlaczego zatem szef BOR zasugerował ochronę Kurskiemu i Ziobrze?
Ryszasrd C. nie działał sam? Był uczestnikiem spisku? Ktoś pozostający na wolności chce jeszcze zabijać polityków PiS-u? Chyba tak, bo jeśli nie, to po co ta ochrona?
To dlaczego drwi się ze słów Witolda Waszczykowskiego - nie zabijajcie nas?...
"


oneview Mitglied: SOWA SOWA
25.10.2010

0 Czy gen. Marian Janicki, szef Biura Ochrony Rządu nie wie o tym, że europoseł Zbigniew Ziobro oprócz ok. 20 tys. euro miesięcznej pensji i diety na wyżywienie 300 euro dziennie dostaje jeszcze 10 tys. euro miesięcznie, to jest 40 tys. złotych miesięcznie na czynsz w Krakowie, prąd, wodę, dostęp do internetu oraz wszelkie inne osobiste usługi, tzn.: fryzjer, pedikir, ochroniarz, tirówka, ew. asystent dochodzący inaczej?

Dlaczego gen. Janicki wyrzuca w błoto państwowe pieniądze uzbierane z podatków płaconych przez bezrobotnych Polaków przy zakupie chleba naszego powszedniego i namawia na siłę ludzi zatrudnionych na co dzień w Brukseli do bezpłatnego korzystania w Polsce z usług Biura Ochrony Rządu, chociaż osoby te nie wchodzą w skład rządu, do którego ochrony służbowo zobowiązany jest gen. Marian Janicki a ustawowo cały BOR?

Czy gen. Janicki chce, żeby prywatne firmy ochroniarskie byłych ubowców zdechły z głodu? Czy też może prywaciarze i mafia ochraniają w Polsce rząd Donalda Tuska, który nie umie sobie dać rady z tzw. puczystami Janajewa zmarłego ostatecznie na raka 24 września 2010 r.?
   http://www.oneview.de/url/126835840/

http://sowa.quicksnake.org/Polnisches-Kulturzentrum/Stefan-Kosiewski-do-Ministra-Sprawiedliwosci-Krzysztofa-Kwiatkowskiego-chip-RFID-gen-Marian-Janicki

poniedziałek, 25 października 2010, kultur

Polecane wpisy