nonsens
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu
JUDEOPOLONIA nagradza się orderami a Szeremietiew nie gorszy i jeszcze się poucza.
Written by sowa (») today at 15:58 in category judaica,
Share
judaica/orly.jpg

Michał Drozdek Nie kocham tych panów, ale pamiętajcie, że poziom naszych komentarzy świadczy o nas, a nie o nich...

 • Romuald Szeremietiew Całkowita racja!

 • Romuald Szeremietiew przy orderze

 • Romuald Szeremietiew przy orderze.

 • Nasza Czeladź Wzywanie Polaków do autokastracji politycznej przez Pana Michała Drozdka może mieć źródło w dorastaniu przez niego w zakłamanej atmosferze reżimowych katolików PZKS-u Zabłockiego, którą nasiąkł w domu Ojczystym przywódca tej niespełnionej w politycznej praxis katolickiej młodzieżówki. A skrzywienie samokrytyką skutecznie przyniosło w przeszłości klęskę Polskiej Partii Niepodległościowej Pana Szeremietiewa.

  Uczciwości w polityce nie stopniuje się poziomami, Panowie. Albo się jest uczciwym człowiekiem, albo się jest zakłamanym człowiekiem. Jeżeli JUDEOPOLONIA bezwstydnie nagradza od lat medalami Orła Białego swoje zwycięstwo nad Narodem Polskim, to uczciwy polityk ma obowiązek powiedzieć o tym Polskiemu Narodowi.

  Pan Szeremietiew uczestniczył już w randze wiceministra w dziele JUDEOPOLONII, teraz uczestniczy w randze Kandydata w spektaklu demokratycznym "Wybory Prezydenta Warszawy", uwiarygadnia swoją osobą aktywność in spe agentów żydokomunistycznych tajnych służb, przybudówek KGB: SB i WSI.
  Pan Michał Drozdek wie, że Zabłocki i jego Ojciec wyrośli z PAX-u zakłamanych, antypolskich katolików, który zrodził się na spotkaniu uwięzionego Piaseckiego z generałem sowieckim, który był szefem SMIERSZA.

  Kaganiec poprawności politycznej, który chcecie Panowie narzucić Polakom, w zakłamany sposób upominając się o poziom intelektualny dyskusji na fejsbuku, nie gwarantuje Wam w przyszłości Orderu Orła Białego ale i nie zamyka drogi do wątpliwego zaszczytu zrobienia sobie podobnej fotki z Rodziną, jak zrobił sobie Michnik z generałem Kiszczakiem w Magdalence i kieliszkiem wódki w drugiej ręce Tatarzyna.
 • Magdalenka. Lech Wałęsa w pozycji siedzącej, Adam Michnik, Czesław Kiszczak
 • Lech Wałęsa nie podniósł się do generała SB.

  Polska Racja Stanu nie podpowiada Wam z pewnością, Panowie ograniczania Polaków w wyrażaniu swoich emocji w stosunku do JUDEOPOLONII. To podpowiada Wam Zły Duch, który nie pojawił się przecież na świecie wtedy, kiedy Pan Szeremietiew podał dalej w internecie fotkę zrobioną sobie przez odznaczonych w tym właśnie celu.

  Puszka Pandory otwarta została na długo wcześniej, zanim Mojżesz suchą nogą wyprowadził Naród Wybrany z łupem srebrnym wypożyczonym od Egipcan, którzy w tak strasznej rzekomo niewoli utrzymywali żydów, że Elefantyna pyszniła się nie mniejszym bogactwem, niż Babilon żydowski mądrością.

  Zakłamaniu Polacy mówią: Dość!

 •  
  Romuald Szeremietiew przy orderze
  Romuald Szeremietiew
   
  Krzyż orderu Polonia Restituta otrzymałem od prezydenta RP na uchodźctwie. W III RP nie dostałem żadnego odznaczenia, ale nad tym nie boleję.

  sowa.quicksnake.org

  poniedziałek, 15 listopada 2010, kultur

  Polecane wpisy