nonsens
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu
Borusewicz był członkiem KOR-u od 1976 r., ale Wałęsa stał na czele walki już od sierpnia 1980

Poniedziałek, 6 grudnia 2010 12:28

default picture

Człowieku uwierz wreszcie , to ja stałem na czele tej walki , nikogo nie słuchałem , nikomu nie podlegałem .Decyzje wszystkie ważne tylko i wyłącznie były moje ..
Borusewicz był tylko na chwilę w sierpniu 1980 r .Całością kierowałem ja i tylko ja .W opozycji do mnie był Borusewicz , Walentynowicz , Gwiazdo wie , Bulc ,
Wyszkowski ,Kuroń , Modzelewski i cała ta grupa .: już po trzecim dniu strajku .Potem stanęli przeciw mnie Mazowiecki Geremek i inni .
Nie dopuściłem na Premiera Gen.Kiszczaka ruchem z Malinowskim i Jóźwiakiem ,  Strąciłem Generała Jaruzelskiego zajmując jego miejsce .co doprowadziło
dopiero do w pełni wolnych wyborów  i dobicia komuny i poprawienia ustaleń okrągłego stołu .Wałęsa
Oszustwo Polaków mające doprowadzić do przepoczwarzenia się systemu żydołakomasońskiego w system żydołakomasoński organizowano  przy pomocy zydołackich frakcji tajnych służb wielu krajów.
Nie zapominaj, że wszystko co w tej sprawie wiedziały WSW/GRU, SB/KGB i co kopiowała wszechobecna na Wybrzeżu STASI, o innych mieszaczach nie wspominam, znajduje się w ręku Rosjan i Niemców , o innych nie wspominam.
Tam są twoje pokwitowania pobieranych judaszowskich srebrników, tam są zebrane dokumenty dotyczące przepływu >pomocy< dla SOLIDARNOŚCI, a nawet dowody nieszczęsliwych przypadków dla niewygodnych świadków.
Ja widziałem twoje pokwitowania. Ty przerażony w TVP przyznałeś, że coś tam podpisywałeś, a potem wszystko zniknęło i ty zhardziałeś ale ty nie wiesz, że te dowody pozostały - jak nie wierzysz to zapytaj Borusewicza, Kaczyńskiego, Komorowskiego, a najlepiej Wawrzyniaka, Kołodziejczyka albo Głódzia. Ta hodowla Kiszczaka nawet jak się żre to nie przekazuje wiedzy o przeciwniku bo wie, że prawda jest niewygodna dla mocodawców i zaraz mogą zatkać mordę.
Ty nie musiałeś brać wynagrodzenia bo ty miałeś więcej wtedy niż Tusk, czy Komorowski dzisiaj (legalnych pieniędzy), a twoja ofiarność miała bałamucić.
To co przekazałeś to już ogryzione kości rzucone hołocie żeby się zagryzała , a jej głupsza część do tego modliła.
Radzę ci Wałęsa dobrze. Zajmij się wnukami. Naucz się gier komputerowych i tam walcz z >komuną<.
ppłk o dotąd złośliwie i przestępczo nie ustalonym statusie Edward Makowiecki

Co kraj to obyczaj
Von Lecha Wałęsy - 7 Dez. - 5 Autoren - 6 Antworten

czwartek, 09 grudnia 2010, kultur

Polecane wpisy