nonsens
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu
Do Oscara film o Bartoszewskim, Piaseckim i Lunie Brystygierowej
~Polska Szkoła Filmu Polskiego Morgensterna, Wajdy i Gwiazdy

zróbmy film o Bartoszewskim, jak zwalnia go SS i Gestapo z KL-Auschwitz ze względu na zły stan zdrowia, żeby Ambasador @SteveMullUSA wezwany do @MSZ_RP w związku z wypowiedzią dyrektora FBI , nie dostarczył do MSZ oczekiwanej przez korporację Geremka (poprzednio używane nazwisko żydokomunisty: Berele Lewart) noty z przeprosinami (patrz: Marcin Wojciechowski @maw75 z MSZ na twitterze 11:11 – 19 kwi 2015) i nie komentował Mull, jak żyd nie powinien się wyrazić, jeśli nie chce Wojciechowskiemu sugerować, że Polska powinna być upokorzona przez Idę, Stuhra i Jedwabnego Wawelskiego, jeśli nie nakręci filmu o kochance wielkiej niedźwiedzicy, Lunie Brystygierowej, na co się już kroi (reszta jest milczeniem, dopowiedz sobie sam wyszukiwarką, pa) http://wiadomosci.onet.pl/kraj/stephen-mull-skomentowal-slowa-szefa-fbi-nie-wyrazil-sie-tak-jak-powinien/vypwqv


http://januszwojciechowski.blog.onet.pl/2015/04/19/poklosie-idy-mnie-nie-dziwi-wypowiedz-szefa-fbi/comment-page-2/#comment-507402
  1. ~misko

    „profesor” Bartoszewski to tuba propagandowa neonazistów niemieckich i … żyjących dzisiaj nazistów hitlerowskich! Kilka miesięcy temu, w wywiadzie dla niemieckiego brukowca powiedział, że „w czasie wojny w Warszawie na ulicy bardziej bał się od umundurowanego Niemca … zwyczajnego cywilnego przechodnia” (!) TO DOPIERO REKLAMA DLA RÓŻNEJ MAŚCI SS-MANÓW i ich potomków! Aż dziw bierze, że nikt z „elity III RP” tego nie potępił – może dlatego, że tak niewielu ówczesnych mieszkańców Warszawy dożyło do dnia dzisiejszego …, bo np. nie wszyscy mieli tyle szczęścia co „profesor” Bartoszewski, który wyszedł z obozu Auschwitz … ze względu na stan zdrowia …

  1. ~ak47

    Hehehehe…poloki zyja w kraju rzadzonym przez zydow! Trwa to faktycznie od 1945, z krotka epoka Gomolki ktory tych ludobojcow odsunal od wladzy w 1956-1968, nastepnie Gierek trzymal ich w szachu do roku 1980, kiedy to „stali sie Polakami opozycjonistami”!!! Moj Boze, jak glupi jest polski narod!!!

~Konserwatysta

Drodzy Państwo! Czy współautor porażających smoleńskich kłamstw Janusz Wojciechowski ma moralne prawo wypowiadać się ws. nauki historii w szkołach? Czy członkowie katolsko-prawackiej sekty kościoła, tej bizantyjskiej fabryki grzechu w tym niebywałych kłamstw, która wciska kit, że pochówek Lecha Kaczyńskiego – współwinnego tragedii pod Smoleńskiem, w Panteonie Wielkich Polaków, należy się mu jak psu buda, mają moralne prawo pouczać Naród nt. nauki prawdy w polskich szkołach?

Januszu Wojciechowski, które z poniższych dogmatów smoleńskich powinny znaleźć się w podręcznikach historii, żebyśmy uwierzyli w prawdomówność członków sekty PiS:

1. Sztuczna mgła
2. Dobijanie rannych
3. Magnes ściągający samolot lub elektromagnes
4. Rozpylony hel
5. Bezszelestna bomba hiperbaryczna
6. Telefon „ocalałego” oficera BOR do żony
7. Odsłuchanie telefonu ś.p Prezydenta 4 minuty po katastrofie
8. Odejście pilota na wysokości decyzji 100 metrów nad pasem
9. Istnienie systemu ILS w czasie wizyty Tuska
10. Fałszowanie zapisu czarnych skrzynek
11. Zapis 38 minut na 30 minutowej taśmie z rejestratora
12. Cud z przybywającym paliwem
13. Rozdzielenie wizyt
14. Sprowadzanie na śmierć
15. Jednoczesny wybuch w skrzydle i w kadłubie
16. Zniknięcie „pancernej” brzozy
17. Jednoczesne złamanie brzozy i urwanie skrzydła
18. Lądowanie z zachodu na wschód
19. Przesunięcie godziny katastrofy z 8.56 na 8.41
20. Tajemniczy samolot który „przycinał” drzewa przed katastrofą
21. Rosyjski zakaz otwierania trumien
22. Trotyl zmieszany z nitrogliceryną we wraku

To pytanie kieruję również do patrona wiary kółek różańcowych w święty zamach pod Smoleńskiem oraz kandydata na prezydenta RP Andrzeja Dudy, czyli awatara Jarosława Kaczyńskiego.

Czy Państwa zdaniem powinniśmy uzupełnić podręczniki historii o fakt błogosławieństwa nazistów Hitlera, którego im udzielił Watykan w napaści na Polskę?
___________________________________________________________
„Do najbardziej odpowiedzialnych za tragedię mojego kraju należy Watykan. Zbyt późno uświadomiłem sobie, że prowadziliśmy politykę zagraniczną służącą jedynie egoistycznym celom Kościoła katolickiego”.
Józef Beck, polski ministrem spraw zagranicznych.

http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/peG-nIDA-film-do-Oscara-o-Bartoszewskim-na-bis

niedziela, 19 kwietnia 2015, kultur

Polecane wpisy