nonsens
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu
kupy się czyma, cymes, gites rabini, można posłać takiego - purimowy kapelan żydosko-nacjonalistyczny Gepinnt auf SZCZURY
sowa: Domagamy się powołania w Sejmie RP specjalnej komi...: 
app-facebook
Roman Adam Kneblewski
około tydzień temu

https://gloria.tv/video/pjPKCxrADRh

Świetne, odnoszące się do Pisma św. kazanie ks. Jacka Międlara.
Wbrew temu, co głoszą potwarcy ks. Jacek mówi językiem miłości.
Polecam! Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR

Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR
gloria.tv

SOWA Magazyn Europejski

o żydoskim motłochu, niszczeniu inteligencji w Egipcie przez telewizję Kurskiego, umysłowej chołocie, chamstwie oligarchii przy korycie, kumatych biskupach i frajerach żydoskich w marksistowskiej Unii Europejskiej chyba jeszcze nikt nie słyszał po trzeźwemu na Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa kazanego za jednym bełkotem; kto kumaty, cuje blusa, o co biega po skraju naczynia: kogel mogel i cymes zarazem, a wszystko
kupy się czyma, cymes, gites rabini, można posłać takiego
do opieki moralnej nad islamskimi uchodźcami, których Bergoglio przywiezie ze sobą na Swiatowe Dni Młodzieży dwudziestoletniej, przywiezie matkom z dziećmi, wdowom biednym po jednym uciekinierze islamskim na jedną parafię nacjonalistyczną na Dolnym Sląsku ( .:bracia, do Schetymy z Dobrą Nowiną, tzw. ścianie wschodniej wystarczy ten występ  1 godz.

 Irakijczyk, który brutalnie zgwałcił na basenie 10-latka, nadal chce sprowadzić do Austrii rodzinę   Matka zgwałconego 10-latka: “żałuję, że wychowywałam dzieci w duchu tolerancji”  Irakijczyk nadal jednak utrzymuje, że gwałtu dokonał z powodu wyższej, seksualnej konieczności. Z zeznań policyjnych wynika, że imigrant nie odczuwał w swoim rodzinnym kraju pociągu seksualnego do chłopców i że w Iraku prowadził on normalne życie, u boku swojej żony i dziecka.: 
Irakijczyk, który brutalnie zgwałcił na basenie 10-latka, nadal chce sprowadzić do Austrii rodzinę Matka zgwałconego 10-latka: “żałuję, że wychowywałam dzieci w duchu tolerancji” Irakijczyk nadal jednak utrzymuje, że gwałtu dokonał z powodu wyższej, seksualnej konieczności. Z zeznań policyjnych wynika, że imigrant nie odczuwał w swoim rodzinnym kraju pociągu seksualnego do chłopców i że w Iraku prowadził on normalne życie, u boku swojej żony i dziecka.
3 Std.
magazyn europejski
magazyn europejski
3 Std. Gepinnt auf SZCZURY, Apps

https://de.pinterest.com/pin/452752568771485536/

Aktualności

Stefan Kosiewski
Przed chwilą ·
 

HEREZJA SYNKRETYZMU BERGOGLIO:

...Wskazywał, że każdy z nich może być mostem łączącym odległe narody, kultury i religie.

Jednocześnie zaapelował do pracowników i wolontariuszy centrum Astalli, aby dalej z odwagą nieśli pomoc migrantom. - Uchodźcy znają drogi prowadzące do pokoju, bo znają cierpki zapach wojny - zakończył papież.

Franciszek odwiedził ten jezuicki ośrodek w centrum Wiecznego Miasta na początku swego pontyfikatu w 2013 roku. Zaapelował tam wtedy o udostępnienie uchodźcom pustych klasztorów.

- Drodzy zakonnicy i zakonnice, puste klasztory nie służą Kościołowi po to, by przekształcać je w hotele i zarabiać pieniądze. Puste klasztory nie są nasze, należą do ciała Chrystusa, jakim są uchodźcy...

Papież Franciszek prosi uchodźców o wybaczenie
Papież Franciszek poprosił uchodźców o wybaczenie zamykania drzwi przed nimi i obojętności ze strony społeczeństw, które "boją się zmiany życia i mentalności". To słowa z jego orędzia do rzymskiego ośrodka pomocy dla uchodźców z okazji 35.…
rp.pl

https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/973316266055347

20130616 Stefan Kosiewski FO197

 

Written by sowa (») 18. 8. 2015 in category Masonry, read: 284×
kirche/kciuk-lewej-dloni-miedzy-wskazujacy-i-srodkowy-prawej-trojca-w-lewicy-kciuk-i-wskazujacy-prawej-0.jpg

Radio: https://shoudio.com/user/sowa/status/7390  

Dlaczego  papież Franciszek nie potępił jeszcze masonerii, natomiast znakami   czytelnymi nawet dla niewtajemniczonych sieje zamieszanie w duszach  wiernych i przyczynia się do zgorszenia maluczkich?  

PDF: https://de.scribd.com/doc/275083547/Dlaczego-Franciszek-nie-odmawia-Ave-Maria-na-Aniol-Panski-ZR-20130616-Stefan-Kosiewski-FO197-ZECh

Za  przynależność do masonerii grozi ekskomunika, tzn. każdy ksiądz  katolicki, biskup, kardynał i papież, który bierze udział w pracach loży  wolnomularskich, czy daje dowody przynależności,  np. porozumiewając  się publicznie znakami jasnymi dla wtajemniczonych .: braci  fartuszkowych, ściąga na siebie wszystkie konsekwencje związane z  wyłączeniem ze wspólnoty Kościoła świętego.  

 

Peres-francisszek2

Dlaczego  nie przeżegnał się znakiem krzyża św. po wyjściu na balkon bazyliki św.  Piotra 13 marca po wyborze, kiedy hajalował w "rzymskim pozdrowieniu",  skompromitowanym przez Mussoliniego i w ostatnim czasie w Polsce przez  członków Młodzieży Polskiej Giertycha, które to pozdrowienie żyd  Rosenberg  (mianowany przez Hitlera zastępcą  na czas odbywania przez siebie kary więzienia po puczu w Monachium)  połączył ze słowem "heil", które wymawiane było przez niego i przez  wtajemniczonych członków partii NSDAP etnicznego pochodzenia jako "haj"  od hebrajskiego słowa "hajom" (dzień), przywitania na dzień dobry?  

 


W  herbie kardynalskim Bergoglio miał gwiazdę pięcioramienną, symbol  masonerii. Jako papież zmienił ją na ośmioramienną gwiazdę, symboliczny  krzyż przekreślony po przekątnych przez sektę scientologów czteroma  promieniami lucyferskimi.    
 

foto: TIZIANA FABI /onet.pl

Ostatnio  do symbolicznych znaków pokazywanych dłońmi dołączył Franciszek  pokazanie się w miejscu publicznym z pastorałem jp2 o ramionach krzyża  ugiętych pod ciężarem ciała Jezusa Chrystusa. Czy nowy papież chciał  przekazać tym znakiem symbolicznym katolikom to, że solidaryzuje się z  tolerowaniem przez jp2 pedofilii wśród biskupów Kościoła  Rzymskokatolickiego?   
Czy chodziło Franciszkowi może  o to, ażeby zasugerować światu, że chociaż nie wprowadza się od 3  miesięcy do czekającego nań Pałacu Watykańskiego, bo nad stolicę  Piotrową przedkłada przyjemność mieszkania w hotelu i pogaduszek z  różnymi ludźmi wchodzących do tegoż hotelu ukrytymi wejściami, to jednak  jest tak samo santo subito jak KarolWojtyła który z masonerią  organizował doroczne spotkania w letniej rezydencji papieża?  

W  Ewangeli św. Łukasza Jezus mówi wprost: „Nie możecie służyć Bogu i  mamonie” (Łk 16, 13).

 

Mamon, Baal, złoty cielec - to wszystko  określenia, które dla nieszczęśników zafascynowanych obłędem otwierały  wrota piekła. Masoneria ma swoją tajną religię i wierzy w  swojego ukrytego boga, którego nazywa Wielkim Architektem - przy czym,  jak pisze Stephen Knight w książce: The Brotherhood, wydanej w Londynie w  1985 r. "...dwie trzecie masonów nie rozumie, co to jest Wielki  Architekt", bowiem tajemnica ta jest przed nimi strzeżona pilnie i  ukrywana przez masonów wyższych stopniem.  

W  masonerii brytyjskiej prawdziwe imię masońskiego boga ujawnia się  dopiero wolnomularzom 13 stopnia wtajemniczenia zwanego "wielkim łukiem  królewskim", podczas obrzędu rytualnego połączonego z egzaltacją.  Przyjmują wtedy do wiadomości, że Jah-Bul-On jest Wielkim Architektem  Wszechświata, który będzie im przypominany przy kolejnych  wtajemniczeniach na wyższy stopień masonerii.  

 

 Wiadomo, że szereg papieży potępiło masonerię, a Benedykt  XVI przypomniał wiernym wyraźnie,  że "nie można służyć dwóm panom:  Bogu i bogactwu". Było to dwa lata temu, kiedy Ojciec święty  odmawiał  jeszcze we Watykanie publicznie modlitwę na Anioł Pański.  

Największym  dramatem i tajemnicą Kościoła Rzymskokatolickiego jest dzisiaj to, że  Franciszek, z jakiegoś nie ujawnionego dotychczas powodu, nie chce  przenieść się do Pałacu Papieskiego we Watykanie. Stawiamy wobec tego  pytanie: czy chodzi o to, że w  Watykanie nowy papież musiałby odmawiać każdego dnia w południe  modlitwę na Anioł Pański? Ave Matia, gratiae plena/ Pan z Tobą,  błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławion owoc żywota Twojego  Jezus. Swięta Mario, Matko Boża módl się za nami grzesznymi teraz i w  godzinę śmierci naszej. Amen.  

 


Matko  Boża Pocieszenia, w Czeladzkim obrazie słynącym od wieków cudami,   przynieś ulgę maluczkim, Polakom i Katolikom, którzy czują się  zgorszeni  niegodnymi  nowinkami posoborowymi, by nie powiedzieć:  dziwactwami papieża  z  rodziny piemonckich żydów, która przywędrowała   do Argentyny nie po to wszak przecież, aby członek jej demontował  strukturę Kościóła Rzymskokatolickiego zaczynając od pozycji Ojca  świętego i Stolicy świętej pod wpływem masonerii, czy też  zwykłej fascynacji obłędem.  Zgorszeniem  jest bowiem dla nas  nie tylko zamiana apartamentów papieskich we  Watykanie na mieszkanie dla kolegialnego ciała kardynalskiego,  powołanego nieformalnie przez Franciszka niczym przez prezesa  Międzynarodowego Komitetu Olimpiskiego - podług masońskiej zasady, że  jeden kardynał reprezentuje jeden kontynent Ziemi. Bo  kto będzie w apartamentach papieskich urzędował na jesień w imieniu  Polskiej Stacji Naukowej na Antarktydzie, gdzie przecież sto procent  załogi jest katolikami i nie może o tych Polakach i Katolikach papież  reformator zapominać, bo Pan Bóg na Niebie poradzi sobie przecież łatwo z  taką fałszywą nauką, która sieje tylko zamieszanie, zgorszenie i zamęt  usiłując pokryć Kościół Jezusa Chrystusa  siatką kontynentów, gdyż Pan Jezus powiedział przecież wyraźnie przed Piłatem: Królestwo moje nie jest z tej planety. 

Z Panem Bogiem 
Z Frankfurtu nad Menem mówił Donat Lusk (czytał Stefan Kosiewski)  
https://shoudio.com/user/sowa/status/7390


http://sowa2.quicksnake.net/Masonry/Dlaczego-Franciszek-nie-odmawia-Ave-Maria-na-Aniol-Panski-20130616-Stefan-Kosiewski-FO197-ZR-ZECh

sobota, 30 kwietnia 2016, kultur

Polecane wpisy