nonsens
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
Blog > Komentarze do wpisu
przyczyny głupoty żydostwa rządzącego szukać żyd chce w polskiej mentalności, a czy nie bliżej w mentalności swojej, żydoskiej?

 w okolicy Kielc zasnął za kierownicą i obudził się koło Białego Dunajca - Jan Karpiel-Bułecka

Polnisches Kulturzentrum e.V.

Opublikowane przez: Pinterest · 18 min · w okolicy Kielc zasnął za kierownicą i obudził się koło Białego Dunajca

https://www.pinterest.de/pin/452752568785688952/

Kiedy artysta wracał nocą autem do domu, w okolicy Kielc zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu... śpiąc, jechałem jakieś 800 metrów i obudziłem się dopiero na drzewie. Pierwsi przyjechali strażacy z Białego Dunajca, zaalarmowani przez ludzi, którzy mieszkali obok miejsca wypadku, przyjechał też mój syn Staszek" - powiedział Jan Karpiel-Bułecka w rozmowie z magazynem "Na żywo"

https://www.facebook.com/Polnisches-Kulturzentrum-eV-598883656819469/

https://www.pinterest.de/pin/452752568785688952/ poniedziałek, 09 lipca 2018, kultur

http://przekapane.blox.pl/2018/07/w-okolicy-Kielc-zasnal-za-kierownica-i-obudzil.html

 

 

Kate Pogorzalek dvertising w SZB Sp. z o.o. Sp. K.

 • Samstag Kate Pogorzalek hat die folgenden Nachrichten um 08:58 gesendet.
  Profil von Kate anzeigen
  Kate Pogorzalek
  Kate Pogorzalek 08:58

  Drogi Panie - powzięłam wiadomość jak uskuteczniana jest procedura odzyskiwania nieruchomości na obywateli izraelskich z uzyskanym polskim obywatelstwem, którego uzyskanie obecny rząd RP masowo umożliwiał. Otóż prawo izraelskie z kolei bez przeszkód umożliwia swoim obywatelom o nazwiskach żydowskich na dowolne inne nazwisko o udowodnionej żydowskiej proweniencji. I w ten sposób do każdej nieruchomości, co do której w księgach wieczystych choćby udział w jakiejś nieruchomości , produkuje się z poziomu Izraela dowolnego obywatela na „zapotrzebowanie” godności konkretnej. Potem jacyś świadkowie, spreparowane testamenty itp. Itd. Aby ten proceder ukrócić wystarczyłoby jedynie żądać polskiego aktu urodzenia na dane nazwisko żydowskie jako podstawę do ubiegania się o roszczenia wobec państwa polskiego, a nie paszporty, świadkowie i antydatowane testamenty. Proszę o uruchomienie wszelkich możliwych procedur, aby zatrzymać rozparcelowanie RP. Pozdrawiam. W mojej osobistej sytuacji natomiast jestem na wylocie i wymagałabym wsparcia prawniczego. Albo propozycji do osiedlenia - jeśli rozumie Pan co mam na myśli.

 • Profil von Kate anzeigen
  Kate Pogorzalek
  Kate Pogorzalek 08:59

  Umożliwia zmianę nazwiska bez przeszkód - w przypadku Izraela.

 • Polnisches Kulturzentrum e.V.
  2 min ·

  311 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Fascynacja Obłędem HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski
  Zarys Estetyki Chazarów Zniweczona Rzeczywistość CANTO DCCII

  NAD OTWARTA TRUMNA PDO311 epicedium FO HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski ZECh ZR CANTO DCCII
  mysowa 6. Apr. 2016

  ... Zobacz więcej
  kosiewski.blox.pl
   Polnisches Kulturzentrum e.V.
  Polnisches Kulturzentrum e.V.
  10 godz. ·

  20 czerwca w Wiedniu przy okazji 61. sesji Komitetu ds. Pokojowego Wykorzystania Przestrzeni Kosmicznej Organizacji Narodów Zjednoczonych.

  List intencyjny podpisany z Izraelską Agencją Kosmiczną, jak podano, jest kolejnym aktem zacieśniającym współpracę PAK z narodowymi agencjami kosmicznymi. Dotychczas Polska Agencja Kosmiczna podpisała porozumienia o współpracy z 6. agencjami kosmicznymi: francuską (CNES), włoską (ASI), ukraińską (SSAU), brazylijską (AEB), chińską (CNSA) i meksykańską (AEM).

  Polska Agencja Kosmiczna jest rządowym organem wykonawczym podlegającym Prezesowi Rady Ministrów. Została powołana na mocy ustawy z dnia 26 września 2014 roku. Agencja uczestniczy w realizacji strategicznych celów Polski, wspierając wykorzystanie systemów satelitarnych i rozwój technologii kosmicznych.

  Izraelska Agencja Kosmiczna powstała w 1983 r. Jako instytucja nadzorowana przez izraelskie Ministerstwo Nauki i Technologii koncentruje się na koordynacji i realizacji cywilnego programu kosmicznego. Izraelski program kosmiczny obejmuje też działania związane z bezpieczeństwem narodowym, nadzorowane przez Ministerstwo Obrony, w tym rozwój zminiaturyzowanej technologii obserwacji Ziemi o wysokiej rozdzielczości.

  wiadomosci.dziennik.pl
  Polska Agencja Kosmiczna podpisała list intencyjny z Izraelską Agencją Kosmiczną
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2054310284610125&id=598883656819469https://vod.pl/programy-onetu/onet-rano-jan-spiewak-1007/6ljcsjl

magazyn europejskiDu hast etwas auf Sitwa żydowska w Polsce gepinnt.

Onet Rano: Jan Śpiewak 10.07.2018 Kandydat na Prezydenta Warszawy https://www.jonnydaniels.com/what-we-do Jonathan Daniels urodził się w styczniu 1986 roku w Wembley Hospital w Londynie w Anglii, w wieku 18 lat, spakował swoje torby i poszedł na "Rok Gap" w Izraelu, Jonny został przyjęty do elitarnych spadochroniarzy i zakończył armię jako sierżant sztabowy, a teraz jest strategicznym doradcą rzecznika IDF  https://www.pinterest.de/pin/452752568785705750/

 
15 Min. Stefan Kosiewski

Jeśli Wilhelm Werner Zielaskowski pomawia publicznie żydostwo o posiadanie polskiej mentalności, to może ściągnąć na siebie uwagę IDF, IPN, albo MPU - Unsinn/ nonsens http://unsinn.blox.pl/2018/07/przyczyny-glupoty-zydostwa-rzadzacego-szukac-zyd.html

Polnisches Kulturzentrum e.V.
2 min ·BUTNY KWIAT W BETONIARCE PDO375

audio: https://gloria.tv/audio/19VSRTujKdDdDQkoE6dY7cfPT
RZUT DYSKIEM Moralia ZECh NIEOBECNE MA NA WOKANDZIE OF von Stefan Kosiewski FO221 CANTO DCCXXXI
mysowa 14 sie 2016 https://sowafrankfurt.files.wordpress.com/…/fd3e5-na2bbudow…

https://sowafrankfurt.wordpress.com/…/minister-macierewicz…/
gloria.tv
BUTNY KWIAT W BETONIARCE PDO375 RZUT DYSKIEM Moralia ZECh NIEOBECNE MA NA WOKANDZIE OF von…
 

Obżydliwy, antypolski poczwarca z wielką energią kryminalną: Wilhelm Werner Zielaskowski, prowokuje oskarżenie za naruszenia prawa; kłania się żydowinowi antypolskiemu Ustawa zwieńczona ogłoszeniem wspólnego Komunikatu Premierów: Netanjahu - Morawiecki.

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Kriegsgrber-Mogiy-Polskie-w-RFN/O-rozdawaniu-odpustow-i-malin-PDO592-Cari-di-Volinia-FO211-von-Stefan-Kosiewski-20130714-Zniweczona-Rzeczywistosc-ZECh-Studia-Slavica-et-Khazarica 
poniedziałek, 09 lipca 2018, kultur

Polecane wpisy