nonsens
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Der Vertrag von 17.6.1991 zwischen der BRD und RP
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
poniedziałek, 05 listopada 2012
Syjoniści prowokują i maszerują po trupach swoich przeciwko Narodowi Polskiemu 11.11.2012

Naczelnik ZHPpGK Bogdan Szwagrzak, wiceprezes Oświaty Frankfurt Barbara Jędrzejczak, prezes Polnisches Kulturzentrum e.V. Stefan Kosiewski

 
W sobotę 20 pażdziernika czyli jutro o godz....
Patriae Fidelis 19 października 06:18
W sobotę 20 pażdziernika czyli jutro o godz. 9:30 spotykamy się w POSK aby zaprotestowac przeciw likwidacji SPK. Przyniescie ze sobą polskie flagi, możecie także ubrac sie w stylu militarnym jesli lubicie, przecież chodzi o obronę organizacji kombatantów.

PETYCJA     ORGANIZACJI POLONIJNYCH ORAZ OSÓB PRYWATNYCH PRZECIWKO ROZWIĄZANIU ORAZ WYPRZEDAŻY MAJĄTKU STOWARZYSZENIA POLSKICH KOMBATANTÓW

  • Stefan Kosiewski Jeżeli jest się świadkiem naruszenia prawa, to Polak oprócz spotykania się z drugimi Polakami w holu POSK-u, ma obowiązek poinformowania o dostrzeżonym przestępstwie władze państwowe Zjednoczonego Królestwa. Jeżeli naruszenie prawa dokonywane jest na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, to należy poinformować także odpowiednim pismem Ambasadora RP w Londynie.Natomiast jeśli mamy do czynienia z pospolitą likwidacją przez kryptosyjonistów/ ukrytych żydów kolejnej instytucji polonijnej, jak blisko 20 lat temu zlikwidowano w tym samym mieście pismo “Orzeł Biały”, to Naród Polski reprezentowany przez organizacje polskiej młodzieży programowo działające na rzecz odzyskania suwerenności państwa polskiego, haniebnie oddanej podpisem Lecha Kaczyńskiego w Lizbonie, mają prawo oczekiwać wszechstronnego wsparcia ze strony starszego pokolenia Polonii całego świata.
Z Panem BogiemStefan Kosiewski, prezes Polnisches Kulturzentrum e.V. , zarejestr. w 1997 r.,
przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia Szkolnego OSWIATA założonego we Frankfurcie nad Menem w grudniu 1992
 
  • zgoda.blox.pl SOWA mmagazyn europejski, Frankfurt am Main
    Lubię to! ·  Udostępnij · 2 minut(y) temu w pobliżu: Frankfurt
https://www.facebook.com/events/435691379828960/permalink/436538019744296/


http://sowa.blogg.de/2012/10/19/czy-kryptosyjonisci-likwiduja-stowarzyszenie-polskich-kombatantow/
 
Son 4. Nov 2012 19:46

PoloniaRestituta.uk@.
 
Wielce Szanowny Panie Kosiewski,
 
Bardzo dziekujemy za korespondencje. Doceniamy Pana wyjatkowa aktywnosc spoleczna i staramy sie zapoznac z wiekszoscia przeslanego materialu.
 
Chcielibysmy zaznaczyc, ze natrafilismy na Pana nazwisko juz wczesniej, przy wyszukiwaniu informacji odnosnie dekomunizacji. Wydrukowalismy sobie nawet Pana artykul z 2006r
 z mysla, ze w przyszlosci sie z Panem skontaktujemy.
 
Nie musielismy czekac dlugo, bo to Pan napisal do nas pierwszy!
 
Zalaczamy nasz raport odnosnie wyprzedawanego majatku na terenie Wielkiej Brytanii, ktory w przyszlym tygodniu pojawi sie na stronie Solidarni2010.
 
Z wyrazami szacunku,
 
Natalie Graszewicz & Dominik Socha
On behalf of Polonia Restituta
http://de.groups.yahoo.com/group/sowamagazyn/message/996
 
Hello,
 
Szanowna Pani Natalio/ Natalie (Polonia Restituta), 
 
przykro mi, że odebrała Pani jako atak ad personam stwierdzenie faktu, iż posiada Pani zasadnicze braki w wykształceniu nie tylko na temat prawa i Kościoła Rzymskokatolickiego, o których to sprawach chciałaby Pani wypowiadać się autorytatywnie.
 
Nie podaję Pani do sądu za zniesławienie pomówieniem o brak kultury osobistej i nie oceniam Pani bżydkiego zachowania, które nazywając  bżydkim  wartościuję jedynie sam fakt nie poddając go ocenie zgodnie z tym, czego wywiedziałem się z filozofii wartości uprawianej przez prof. Henryka Elzenberga, o którego działalności krytycznoliterackiej złożyłem w 1977 r. w Dziekanacie Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Sląskiego napisaną przeze mnie osobiście pracę magisterską, którą ubowcy pozwolili mi obronić w 1981 r. z oceną Bardzo Dobry dopiero po przywróceniu w prawach studenta, gdyż w grudniu 1977 r. wyrzucono mnie "za postawę niegodną studenta PRL" (m.in. za rzekome naruszenie nietykalności cielesnej, tj. skopanie oficera SB, który jednocześnie robił też za studenta inwigilującego m.in. moje środowisko antykomunistycznej opozycji demokratycznej w PRL-u) a także skazano mnie w marcu 1978 r. za to samo wyrokiem Sądu Rejonowego w Sosnowcu.
 
Może Pani trwać nadal we ignoranckich mniemaniach na temat Kościoła Rzymskokatolickiego jak również niewiedzy na temat mojej osoby.
 
Może strona internetowa Solidarni2012 publikować w odcinkach Pani tekst pomawiający Zgromadzenie Zakonne Marianów o kryminalną i antypolską działalność na terenie Wielkiej Brytanii i zacierać przez to kolejnym skandalem współodpowiedzialność Jarosława Kaczyńskiego za śmierć 96 osób w katastrofie powietrznej pod Smoleńskiem, nie może jednak żaden prowokator, czy kryminslista liczyć na wieczystą bezkarność.
 
Dla mojego odciążenia zamieszczam poniżej korespondencję, w której nie okazywałem nikomu braku szacunku, zatem pomawianie mnie o tę obżydliwą przypadłość żydokomunistycznych przechrztów z pewnością nie było na miejscu.
 
Z Panem Bogiem Stefan Kosiewski
 
Nadesłaną fotkę zamieszczam bez opisu, z którego wynikało by jasno, czy stoi Pani ze szturmówką po lewej, czy po prawej stronie? Nie przysłała Pani także informacji o tym, kto zrobił obu Paniom to drastyczne zdjęcie, bardziej drastyczne nawiasem mówiąc, niż zlikwidowany ostatnio bezzasadnie i przez to bezprawnie przez hiperaktywnych pracowników apółki Adama Michnika, który milionów dorobił się na znaczku Solidarności, mój blog bezpłatny http://safari.blox.pl, zatytułowany: Kaczory, na którym fotki z ciałami Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej udowadniały tylko, że ludzie ci nie zginęli rozerwani wymyślonymi przez Macierewicza wybuchami, czy też bombą implozyjną, lecz oberwane zostały zwyczajnie siłą bezwładności ręce, nogi i członki u ciał, które z szybkością 250 km/h oderwane zostały od foteli samolotowych.
 

Drastyczne zdjecia ofiar katastrofy smolenskiej 20121017 Stefan Kosiewski FO90 Maria Kaczynska Sikorskiemu w poprzek

Escrito por sowa (») 17. 10. en categoría przecieki - sowa, leído: 10643×
basel/cv.jpg

- Apeluję do polskich mediów o poczucie przyzwoitości i niepublikowanie drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej z obcych portali - napisał na twitterze Radosław Sikorski, który przeszedł w życiu dużo, bo przechodził kolejno z obcych mediów na Zachodzie do Warszawy i swoich z Ruchu Odbudowy Polski Olszewskiego i Maciarewicza z KOR-u, żeby przejść potem do AWS-u Krzaklewskiego i Buzka, z którego przeszedł do PiS-u Kaczyńskich, a na samym końcu bzintweresowność i przyzwoitość nakazały mu przejść do Platformy firmowanej przez Tuska do spółki z przegranym agentem i masonem Olechowskim oraz Piskorskim bredzącym o swoim dochodzeniu do kasy w kasynie. seguir

 
List Polonia Restituta
Polonia Restituta sprzedaż majątków Londyn MichalW | 29 października 2012 | 18:00

Załączony raport jest wynikiem naszego 1,5 rocznego, pełnego zaangażowania w sprawy polonijne w Londynie.

Drodzy Solidarni,
Załączony raport jest wynikiem naszego 1,5 rocznego, pełnego
zaangażowania w sprawy polonijne w Londynie.
Rozpoczęliśmy nasza działalność w związku z katastrofa smoleńską, ale
w ostatnim czasie głównie angażowaliśmy się w próby obrony majątku
polskiego, wyprzedawanego przez byłych komunistów, zasiadających w
zarządach wielu stowarzyszeń polonijnych. Składaliśmy min. własną
apelacje do Sadu Najwyższego Wielkiej Brytanii oponując ekshumacji
wybitnego duchownego, św. P. ks. Jarzebowskiego. Wiemy,  że sprawą tą
próbowało was wcześniej zainteresować Stowarzyszenie AK Reaktywacja.
Tekst jest długi i ma charakter raportu. Być może zechcieliby Państwo
zapoznać się z jego treścią i, choć częściowo, opublikować go na
Waszej stronie.
Łączymy wyrazy szacunku,
 
Natalie Graszewicz
Dominik Socha
 
POLONIA RESTITUTA
3rd Floor
36 Langham Street
Westminster
London W1W 7AP
[od redakcji: Fragmenty raportu będą publikowana w każdy Poniedziałek]
http://solidarni2010.pl/11402-list-polonia-restituta.html?PHPSESSID=32c0ebb0237647c3b4558bdbf245dcd8
 
----- Original Message -----
To: sowa
Sent: Monday, November 05, 2012 3:01 AM
Subject: Re: Fw: nad zgromadzeniem zakonnym nie ma zaden tzw. rektor pmk zadnej wladzy, nie ma czegos takiego jak: prawo jurysdykcji, jest prawo i jest jurysdykcja , tekst trzeba opracowac, albo opublikowac ze skrotami

Szanowny Panie Kosiewski,
 
Czesciowo sie z Panem zgadzam, ze zakony podlegaja bezposrednio papiezowi (jako najwyzszemu ordynariuszowi). Jednakze, musi Pan pamietac, o szczegolnym statusie Polskiej Misji Katolickiej w Anglii, ktorej czescia byly rozne instytuty zycia konsekrowanego, lacznie ze Zgromadzeniem Ksiezy Marianow. 
 
W Anglii Rektor PMK mial (przynajmnie do niedawna) wladze ordynariusza (czyli najwyzszego przelozonego) i podlegal bezposrednio Episkopatowi Polski, a nie biskupowi miejsca, jak Pan twierdzi. Dopiero ok. 2008 zaczeto mowic o zmianach w statusie PMK i podpieciu PMK pod jurysdykcje biskupa angielskiego.  Nie zmienia to faktu, ze w momencie sprzedazy Fawley Court oraz nielegalnych ekshumacji Rektor PMK, jako najwyzszy przedstawiciel i opiekun polskiej spolecznosci katolickiej w Wielkiej Brytanii, mial prawo i obowiazek ingerencji, czego nie uczynil i co czyni go wspolodpowiedzialnym.
 
Tak czy inaczej temat ten moze byc przedmiotem polemiki. Niezaleznie od pogladu,  nalezy jednak zachowac szacunek dla rozmowcy. Zarzucanie komus braku wiedzy jest argumentem ad personam i nie sluzy konstruktywnemu dialogowi.
 
Rozczarowal mnie Pan. Myslalam, ze jest Pan kulturalnym czlowiekiem.
 
Natalie
W dniu 4 listopada 2012 23:19 użytkownik sowa <sowa-frankfurt@t-online.de> napisał:
Wladze nad Zakonem Marianow tak samo jak nad kazdym innym zakonem  ma Papiez, bezposrednio, a nie zaden episkopat
 
 
ze wzgledu na te braki w Pani wiedzy nalezy dokonac adiustacji artykulu,
 
 
----- Original Message -----
From: sowa
Sent: Monday, November 05, 2012 12:16 AM

czy PMK reprezentuje Episkopat Polski?
gdzie tak pisze
 
PMK podlega jurysdykcji biskupa miejsca, tzn Episkopatowi w Anglii, Niemczech, itd.
na stanowiska proboszczow w Anglii nie mianuje biskup w Warszawie, lecz miejscowy, angielski
 
 
----- Original Message -----
To: sowa
Sent: Sunday, November 04, 2012 11:45 PM

Polemizowalabym. Byc moze w Niemczech status PMK jest inny. 
 
W Anglii, "Dekret z 15 września 1948 r. nadający Ks. Rektorowi Staniszewskiemu władzę nad cywilnymi Polakami i polskimi księżmi prowadzącymi wśród nich duszpasterstwo stworzył de facto personalną diecezję polską na terenie Anglii i Walii"
 
Zrodlo: PMK w Anglii http://www.pcmew.org/?page_id=39
 
Kto ma miec wladze jurysdykcyjna nad Marianami jezeli nie Polski Episkopat, reprezentowany na terenie UK przez PMK??
W dniu 4 listopada 2012 21:59 użytkownik sowa <sowa-frankfurt@t-online.de> napisał:
 

nad zgromadzeniem zakonnym nie ma zaden tzw. rektor pmk zadnej wladzy, nie ma czegos takiego jak: prawo jurysdykcji, jest prawo i jest jurysdykcja , tekst trzeba opracowac, albo opublikowac ze skrotam

sobota, 13 września 2008
propagandowa ofensywa PiS i PO doprowadzi do wyeliminowania ze sceny politycznej jakiejkolwiek konkurencji.

Pejsy: Jan Olszewski, Antek Macierewicz, Jaruś Kaczyński oklaskują Annę
Walentynowicz podczas konferencji w Sejmie RP z okazji 30 rocznicy założenia
Wolnych Związków Zawodowych, które poprzedziły "Solidarność". Tak wygląda
ofensywa piS w walce o przyznanie sobie wszystkich zasług w obaleniu komunizmu w
Polsce. Druga grupa pejsów, powiązana z ówczesnym KOR-em odszczekuje się na
łamach koszermediów, twierdząc, że to oni dali początek do zmian ustroju w
Polsce. Trwa więc walka propagandowa dwóch tych samych obozów politycznych o
dwupartyjny system rządów w Polsce, dla których pozostałe partyjki tylko będą
arytmetycznymi dodatkami w parlamencie. Jednak może się zdażyć, że trwająca
propagandowa ofensywa PiS i, zapowiadana, PO doprowadzi do wyeliminowania ze
sceny politycznej jakiejkolwiek konkurencji.


Anna Walentynowicz, pieniądze
http://pkn.blox.pl/2008/09/Pani-powinna-sie-bac-a-prokuratorzy-punkt-po.html


 ulubione

Ceny prądu w przyszłym roku wzrosną nawet o 50 proc.

Utrzymanie w 2009 roku kontroli detalicznych cen prądu stwarza ryzyko dodatkowej podwyżki cen dla odbiorców przemysłowych. Więcej zapłacą firmy, ale ostatecznie i tak przełoży się to na kieszenie konsumentów. http://www.wykop.pl/ludzie/zydokomunia

poniedziałek, 04 sierpnia 2008
Czy do Prokuratury dotarło zapytanie Leszka BUBLA o zawartość alkoholu (inn. substancji chemicznych) w krwi sprawcy wypadku?


Śmiertelny wypadek B. Geremka - kierowca fiata przesłuchany

PAP

Prokuratura przesłuchała kierowcę fiata ducato, z którym zderzyło się auto prowadzone przez Bronisława Geremka. Mężczyzna zeznał, że nie pamięta wypadku.
Do prokuratury dotarły też ostateczne wyniki sekcji zwłok.

- Prokuratura przesłuchała Edwarda P., który zeznał, że nie pamięta przebiegu i okoliczności, w których 13 lipca doszło do zderzenia z autem prowadzonym przez Bronisława Geremka - powiedział prokurator Jacek Derda z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Do prokuratury dotarły ostateczne wyniki sekcji zwłok Bronisława Geremka. Wynika z nich, że zmarł on śmiercią gwałtowną na skutek obrażeń wielonarządowych, w szczególności czaszkowo-mózgowych, powstałych w wyniku wypadku.

W tym tygodniu prokuratura zamierza powołać biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków samochodowych i przesłuchać jeszcze jednego świadka. - Po tych czynnościach prawdopodobnie zostanie wydana decyzja o zakończeniu postępowania w tej sprawie - powiedział Derda.

Eurodeputowany, b. minister spraw zagranicznych, prof. Bronisław Geremek zginął 13 lipca w wypadku samochodowym, do którego doszło w okolicach Nowego Tomyśla (Wielkopolska). Prowadzony przez niego mercedes zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka fiatem ducato.
 
http://wiadomosci.onet.pl/1800903,11,item.html
----- Original Message -----
From: abdank
Sent: Monday, August 04, 2008 4:30 PM
Subject: szok

Epitafium dla Geremka   , Jestem homofobem   i.in. teledyski na str. PolskaPartiaNarodowa.org.   buty spadaja podczas ogladania

----- Original Message -----
From: abdank
Sent: Monday, August 04, 2008 6:22 PM
Subject: Re: Do Prokuratury nie dotarło jeszcze zapytanie Leszka BUBLA o wyniki badań labolatoryjnych na zawartość alkoholu (innych substancji chemicznych) w krwi sprawcy wypadku

Epitafium dla Geremka   , Jestem homofobem   i.in. teledyski na str. PolskaPartiaNarodowa.org.   buty spadaja podczas ogladania
----- Original Message -----
From: Donat LUSK
To: abdank
Sent: Monday, August 04, 2008 5:25 PM
Subject: Do Prokuratury nie dotarło jeszcze zapytanie Leszka BUBLA o wyniki badań labolatoryjnych na zawartość alkoholu (innych substancji chemicznych) w krwi sprawcy wypadku
poniedziałek, 30 czerwca 2008
bublikuje cudze teksty polityczne i kasuje, a jak to nie jest rekwizycja dla partyzantka żydowska, to co za interes?
Od sowa magazyn

Poznaj Bubla.
W stopce redakcyjnej gazety Bubela "SUPER DEDEKTYW" "nr 2/2006 cena 4,60 zł. (w tym 7% VAT) Index: 21485X" - na stronie 2 - podano: "SUPER DETEKTYW płaci autorom za przedruki wg stawek redakcyjnych. Redaktor naczelny Leszek Bubel."
W numerze tym bez mojej wiedzy i jakiejkolwiek zgody zamieszczono dwa artykuły mego autorstwa (opublikowane wówczas na stronie www.snpp.pl ) pt. "Zadymy sejmowe a sprawa odszkodowań dla Żydów", "Dwa żywioły antypolskie wiszące nad Polską".
Jakoś Bublowi nie przyszło do głowy, że mogę nie życzyć sobie tego, aby moje artykuły (a tym bardziej moje nazwisko) było w jakikolwiek sposób łączone z jego "twórczością" i z nim samym - a tego właśnie sobie nie życzę. Chamstwem - delikatnie już mówiąc - jest w tym przypadku twierdzenie Bubla, "że płaci autorom za przedruki" i dodaje "wg stawek redakcyjnych". W tym konkretnym przypadku stawka redakcyjna Bubla wynosi 'zero' zł. Zauważmy, że gazeta nie jest darmowa.
Wygląda na to, że Bubel wpadł na genialny sposób robienia interesu: ściągamy różne teksty z witryn internetowych, niektóre teksty kompilujemy, potem w stopce redakacyjnej piszemy, że autorowi tekstu zapłaciliśmy, kąpiemy przy okazji autora w worku antysemityzmu inkasując przy tym kasę.
Ciekawe, gdzie i od kogo się Bubel tego nauczył.
Tak to już w życiu bywa, że trzeba mocno uważać, aby nie kupić bubla.
Józef Bizoń

----- Original Message -----
From: abdank
Sent: Sunday, June 29, 2008 11:34 PM
Subject: PRZESLIJ DALEJ

PŁYTA JEST DODATKIEM DO GAZETY TAJEMNICE SWIATA


Panie Bizoń
1.Wielokrotnie nadsyłał Pan do rekakcjiróże swoje teksy i chyba jasne jest że do opublikowania.Płacimy za teksty ZAWSZE,ale za zamówione,a nie setki otrzymywanych każdego tygodnia.
2.Nikt w redakcji nie "gania"po internecie w poszukiwaniu materiałów do druku choćby dlatego,że mamy ich zawsze parę setek w zapasie i tylko niewielką część możemy opublikować !
3.Nawet nie zadał Pan sobie trudu aby choby meilowo lub telefonicznie zapytać mnie jak to się stało,że Pana tekst został opublikowany ponoć bez zgody .Z tego wynika,że albo teraz rżnie Pan przysłowiowego "głupa',albo tekst nadesłał ktoś inny bez Pana wiedzy ! Tak czy inaczej dołączył Pan do grupy osób i oraganizacji zaciekle mnie zwalczających i szkalujących, a to jest ŚWIŃSTWO !!! .
4.Jeżeli jest tak jak Pan napisał to przepraszam i proszę o podanie adresu lub nr.konta .Celem zapłacenia należnej kwoty ponieważ do chwili obecnej tego Pan nie uczynił.
5. Pana wypowiedz"kąpiemy przy okazji autora w worku antysemityzmu inkasując przy tym kasę.
Ciekawe, gdzie i od kogo się Bubel tego nauczył.
Tak to już w życiu bywa, że trzeba mocno uważać, aby nie kupić bubla."
Na takie unsynuacje których poełno jest w internecie zawsze odpowiadam różnej maści debilom,
TAK nauczyłem się tego w Izraelu !!!
6. Brak także Panu kultury drwiąc sobie z mojego nazwiska i pomijając zwyczajowe słowo "Pan".
7.Jest tyle gazet,że zapewne Pana teksty są rozchwytywane .Tak więc życzę powodzenia.
8.dziękuję za ywaqgę,więcej na ten temat nie dyskutuję.
Leszek Bubel
----- Original Message -----
http://groups.google.de/group/sowa-frankfurt/browse_thread/thread/53be27f809d9e4fb?hl=pl
sobota, 22 marca 2008
Leszek Bubel ośmiesza narodowców!
Polska Partia Narodowa - Rycerskie
02:43 Od: marcin1215
Liczba wyświetleń: 11849
                                                    Dodaj komentarz
jednkar (2 tygodnie temu)
0 Kiepski komentarz Dobry komentarz
normalnie jaja i zenada, filmik jest skierowany chyba do ciemnoty i do uposledzonych umyslowo, a od 2:20, ten gruby osilek wyglada jak by sie onanizowal :)))
-
Mscislaw (1 miesiąc temu) 
+3 Kiepski komentarz Dobry komentarz
HAHAHAHA zajebiaszcze ale mam kilka zastrzeżeń
1. Jakbym miał ryj jak Pan Bubel to bym zamknął zasłone ( przyłbica to rodzaj hełmu )
2. Przez takich ludzi i takie filmy właśnie , wstydze sie za Polske czasem
3. A wogóle to zajebiste i czekam aż dojdzie do władzy xD
-
SchokoScheiss (6 mies. temu)
 -1 Kiepski komentarz Dobry komentarz
Bubla do więzienia!! On specjalnie ośmiesza narodowców!
-
http://pl.youtube.com/watch?v=S14jhC0tL4g&feature=related