nonsens
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zakładki:
Der Vertrag von 17.6.1991 zwischen der BRD und RP
EU-Fotos
FREUNDE - PRZYJACIELE
IN POLEN - W POLSCE
KOSIEWSKI
Księga - Gästebuch
KULTUR
LITERATUR
Narodowi socjaliści - komuniści - inne
NASZE - UNSERE
POLONIA i Polacy za granicami RP
SOWA
SOWA RADIO
SOWA VIDEO
UNIA & POLSKA
YES - POLAND
Tagi
@import url(http://www.google.pl/cse/api/branding.css);
Twoja wyszukiwarka
Nasza Czeladź

Utwórz swoją wizytówkę
piątek, 05 lutego 2016
Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży, po Myśli Adama Michnika

    No to mnie się zdaje, że jeżeli tu się nie stanie coś takiego, co ja nie jestem w stanie przewidzieć - że Bronisław Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży, no to oczywiście, że będzie prezydentem!
— stwierdził Michnik.

ABSPIELEN - FILM
Styczeń 2015 - Adam Michnik u Lisa    jeżeli tu się nie stanie coś takiego, co ja nie jestem w stanie przewidzieć - że Bronisław Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży, no to oczywiście, że będzie prezydentem! — stwierdził Michnik.   To oczywiste! Musi się stać coś niesłychanego w ogóle! Sobie tego w ogóle nie umiem wyobrazić, żeby on nie wygrał tych wyborów. Zwłaszcza, że jest bardzo dobrym prezydentem! — dalej brnął Adam Michnik.

  
 To oczywiste! Musi się stać coś niesłychanego w ogóle! Sobie tego w ogóle nie umiem wyobrazić, żeby on nie wygrał tych wyborów. Zwłaszcza, że jest bardzo dobrym prezydentem!
— dalej brnął Adam Michnik.
    Jest bardzo dobrym prezydentem!
— powtórzył kilka razy naczelny „GW”. 

sobota, 23 maja 2015
SONETY CHAZARSKIE von Stefan Kosiewski I. Wybory/ z odrzutuStefan Kosiewski
283 obserwatorów|365 278 wyświetleń

Kręgi rozszerzone  -  21:28
 
SONETY CHAZARSKIE

I. Wybory/ z odrzutu


wyniki wyborów
oryginalna wersja głosowa
kliknij, wysłuchaj
ratownictwo odrzutowe

jako pierwszy wybierany jest
Jan Maria Rokita, na fotografii
z lewej, wyjątkowo nie w czarnym
kowbojskim kapeluszu rabinackim

ale w plażowej, aczkolwiek
nie twarzowej furażerce NATO
wybiera zawsze tak, jakby

żonę ponownie miał wybierać
z Czelabinska, z nieco dziś
staroświeckim poczuciem misji


Frankfurt nad Menem,24 maja 2015

dla Moniki w Basel przypisuje

Stefan Kosiewski
http://www.reverbnation.com/sowa


Die Wahl 2015 in Polen - Wyniki wyborów; czy jest szansa na wyjscie impasu z Polski? | sowa
sowa.quicksnake.at
Wyniki wyborów, oryginalna wersja głosowa, kliknij, wysłuchaj, ratownictwo odrzutowe: jako pierwszy wybrany został Jan Maria Rokita, na fotografii z lewej, wyjątkowo nie w czarnym, kowbojskim kapeluszu rabinackim, lecz w plażowej, aczkolwiek nie twarzowej furażerce NATO-wskiej, a wybrał od serca ...
 • Default
   
 Stefan Kosiewski: Sapere aude! 

http://sowa.quicksnake.at/Antiquitten/Die-Wahl-2015-in-Polen-Wyniki-wyborow-czy-jest-szansa-na-wyjscie-impasu-z-Polski
Kontrole na granicy z Niemcami PDO123 VITRIOL PKN30 von Stefan Kosiewski CANTO DX by Stefan Kosiewski

wtorek, 05 lutego 2013
Czy to jest wyższy etap rozwoju kryptosyjonizmu w Unii Europejskiej?
 
 
Prezydent będzie mógł "kontrolować", a nawet "cofać" decyzje świata nauki w sprawie nadania tytułu p
wpolityce.pl
 • Stefan Kosiewski @Anna Szmigiel - Czy fałszywy hrabia ma mieć "możliwość kontrolowania przez Prezydenta RP decyzji Centralnej Komisji w sprawie nadawania tytułu profesora, a nawet cofnięcia jej postanowienia", żeby Polska rosła w siłę a ukrytemu żydostwu żyło się dostatniej?
  Czy to jest wyższy etap rozwoju kryptosyjonizmu w Unii Europejskiej?
http://shoudio.com/user/sowa/status/5861

 • Anna Szmigiel Jak widać u nas wszystko jest możliwe;-))
 • Stefan Kosiewski Anna Szmigiel - 72.  Czy te aberracje są u nas? Czy jesteśmy u siebie w domu? Czy oni mają wszystkie szklanki w szafie - pytają Niemcy widząc robotę głupiego.  około minuty temu
 • wtorek, 07 sierpnia 2012
  Polska dla ubowców: Zięć ubowca Komorowski popiera geszefty syna ubowca Owsiaka, a Gauck rżnie głupa

  "Komorowski podziękował młodzieży oraz starszym uczestnikom festiwalu Owsiaka –Jestem z was dumny -zaznaczył prezydent"

  środa, 02 maja 2012
  Orędzie Prezydenta Komorowskiego do Narodu Polskiego o przesunięcie terminu Rewolucji Narodowej

  przegrała w stylizowanej gwieździe żydowskiej na piersi, która po żydowsku nazywa się: MAGEN RADWAN

  Napisał sowa (») dzisiaj w 19:12 w kategorii Eugeniusz Kościesza, czytaj: 10×

  Sdílet
  juda/magen-radwan.jpg

  Agnieszka Radwańska, której ojciec o żydowskiej tenisistce spod Poznania, mieszkającej na stałe w Niemczech, powiedział detabuizując prawdę:" jaka z niej Niemka, to nasza...", zechciała odpaść w pierwszym meczu nie wiedzieć dlaczego, ponieważ zgodnie z jej życzeniem krawiec odciął od spódnicy rombek, który przeszkadzał sztandarowej baletnicy nad kolanami przy sukience orzełkiem, a przegrała w stylizowanej gwieździe na piersi, którą po żydowsku syjoniści nazywają: MAGEN RADWAN.  

  wtorek, 13 grudnia 2011
  Komorowski wżydził się odważnie w opozycji do ubeckiej rodziny w PRL

  Chociaż sama Anna Komorowska niechętnie opowiada o rodzicach to dokumenty instytutu odkrywają wiele tajemnic. Matka pierwszej damy Hana Rojer podczas okupacji zmieniła nazwisko na Józefa Deptuła. Z późniejszym mężem Janem Dziadzia pracowali w Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego, a potem MBP. Byli też działaczami PZPR.

  Anna Komorowska  http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/tajemnice-rodziny-anny-komorowskiej-w-aktach-ipn-rodzice-byli-funkcjonariuszami-ministerstwa-bezpiec_163304.html
   
  Szabasowe świece w poniedziałek? Czy to zgodne z kalendarzem chaldejskim? 

  Stefan KosiewskiStefan Kosiewski Szabasowe świece w poniedziałek? Czy to zgodne z kalendarzem chaldejskim?

    Para prezydencka zapali symboliczną święcę w oknie Belwederu wiadomosci.onet.pl Dziś godz. 23.30 prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką zapali w oknie Belwederu symboliczną świecę będącą wyrazem pamięci o ofiarach...

  http://sowa.quicksnake.org/judaica/Skaza-bandyt-z-policji-Komorowski-grozi-nowelizacj-Ustawy-o-wolnoci

  niedziela, 27 listopada 2011
  Komorowski zorganizuje Zadymę Podległości Globalizmowi, a Siwiec pocałuje ziemię w dupę
   
  Stefan KosiewskiStefan Kosiewski ‎...Nałęcz odniósł się w ten sposób do słów prezesa Młodzieży Wszechpolskiej Roberta Winnickiego, który napisał do prezydenta w oświadczeniu przesłanym PAP, że "niepodległość nie jest jedynie historycznym wspomnieniem, a Święto Niepodległości nie zamyka się w pamięci o przodkach – to realna treść, praca na rzecz silnego, niezależnego państwa". - To dbałość o tożsamość narodową, o sprawnie zarządzaną administrację, o silną gospodarkę pozostającą w polskich rękach, o polską walutę. To pilnowanie, by państwo polskie zajmowało stanowisko podmiotu, a nie przedmiotu, w stosunkach międzynarodowych - czytamy w tym oświadczeniu.

  - Powtórzmy – nie tylko forma, a przede wszystkim treść decyduje o realnym wymiarze świętowania niepodległości. Treść, z którą pan i pańska formacja polityczna nie macie nic wspólnego. Musiałby pan zupełnie zmienić prowadzoną przez siebie dotychczas politykę, aby zostać zaproszonym na Marsz. Bez takiej radykalnej zmiany – zgody na pański udział w Marszu Niepodległości 2012 po prostu nie będzie - napisał Winnicki w oświadczeniu....
   
  wiadomosci.onet.pl
  Przedstawiciele PO i PSL popierają pomysł prezydenta Bronisława Komorowskiego, by stanął on na czele marszu w Dniu Niepodległości w przyszłym roku....
  wtorek, 25 października 2011
  List do Prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. obecnej sytuacji dot. Iranu i potencjalnego konfliktu zbrojnego.

  stellt von mysowa | 6 Videos | Beschreibung ansehenSee more playlists »
  Mehr Info zu diesem Video »

  Lech Kaczynski - zdrada panstwa, kryptosyjonista w Izraelu
  gerade gespielt
  02:37 Lech Kaczynski - zdrada panstwa...

  Anna i Bronisław Komorowscy , Teodor Klepczynski, newspix.pl

  My, obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, jesteśmy bardzo zaniepokojeni doniesieniami o sporządzanych planach ataku na Iran. Powstają one w oparciu o szereg spekulacji na temat "niejasnych działań związanych z energią jądrową", które przypominają przygotowania do napaści na Irak z 2003r., gdzie bezpodstawne "dane wywiadowcze" o broni masowego rażenia, lata później obalone, wykorzystano dla uzasadnienia katastrofalnego w skutkach ataku na tamten kraj.

  Stosunek Zachodu do "irańskiej broni" jest sprzeczny i hipokrytyczny. USA i sojusznicy słowem nie wspominają o arsenale nuklearnym Izraela (jedynym państwie na Bliskim Wschodzie które odmówiło podpisaniu Paktu O Nierozprzestrzenianiu Broni Jądrowej!), podczas gdy zaostrzana jest kampania sankcji wobec Iranu bez rzeczywistych dowodów. Taka postawa, w połączeniu z zagrożeniem działań wojskowych, może służyć jedynie do izolowania i antagonizowania Iranu.

  USA od lat zalewa bronią rejon Zatoki Perskiej, wzmacniając siły rozmieszczone na tamtym terenie w celu zapewnienia kontroli nad roponośnymi ziemiami. Fakt posiadania przez Iran trzecich co do wielkości na świecie złóż "czarnego złota", zaraz po Iraku (drugie), pozwala nam przypuszczać że prawdziwym powodem ataku ponownie jest jeden najważniejszych surowców energetycznych - ropa.

  Wojny w Afganistanie i Iraku mają katastrofalne konsekwencje, w tym śmierć setek tysięcy cywilów i przemieszczenia milionów. Większość ofiar to niewinni ludzie, kobiety, dzieci, zabijani w okrutny sposób, doświadczający horroru tylko dlatego że przyszło im żyć na ziemiach które kryją cenny surowiec.

  Atak na Iran, oprócz ryzyka fali zniszczenia w całym regionie, posiada zatrważająco realny potencjał do przerodzenia się w konflikt globalny, którego sankcje lub nawet bezpośrednie skutki dotkną również nas, Polaków.

  Dlatego zwracamy się do Pana, Panie Prezydencie, z apelem o odmówienie poparcia ataku na Iran, i odmówienia udziału w działaniach militarnych na wypadek ewentualnych roszczeń wysuwanych przez NATO dotyczących polskiego kontyngentu wojskowego.

  Naród Polski, sam ciężko doświadczony tragedią najazdu i okupacji, nie chce plamić swoich rąk krwią niewinnych ludzi; odmawiamy wysłania obrońców naszych granic na drugi koniec świata w celu zaognienia konfliktu, którego płomienie mogą dosięgnąć nas również tutaj.

  Obywatele III RP 

  Rafal Jedrasik
  https://www.facebook.com/notes/rafal-jedrasik/list-do-prezydenta-bronis%C5%82awa-komorowskiego-ws-obecnej-sytuacji-dot-iranu-i-pote/294506317237158

  Prezydencka para na Wiktorach. Dobrze wyglądała? - Fakt.pl

  Anna i Bronisław Komorowscy pojawili się na wieczornej gali Wiktorów 2010. Prezydencka para prezentowała się rewelacyjnie wśród przybyłych gwiazd
   
  Entdeckt am 25.10.2011 | Zuletzt öffentlich gespeichert am 25.10.2011 |

  Öffentlich empfohlen von

  oneview Mitglied: SOWA
   
  SOWA
   
  http://www.oneview.de/user/sowa/
  http://sowa.quicksnake.org/Paix-Liturgique/List-do-Prezydenta-Bronisawa-Komorowskiego-o-sporzdzanych-planach-agresji-na-Iran
  piątek, 27 maja 2011
  Yes we can - jest weekend - BEZ WIZY  BEZ WIZY

  Bytom
  1987 r. - 240 tys. mieszkańców
  2010 r. - 180 tys.

  Sosnowiec

  1987 r. - 260 tys.
  2010 r. - 218 tys.

  Katowice

  1987 r. - 370 tys.
  2010 r. - 300 tys.

  żydy emigrują do Izraela za chlebem, do Niemiec

  Autor: reakcja 25.05.11, 11:49

  żydy emigrują do Izraela za chlebem, do Niemiec, Londynu, gdzie tylko się da, a Polacy wymierają, co sprzyja rozwojowi żydowskich firm pogrzebowych i tak się to kręci

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,760,125512452,125522029,zydy_emigruja_do_Izraela_za_chlebem_do_Niemiec.html

  wtorek, 05 kwietnia 2011
  Esterka, Pierwsza Dama Komorowskiego
  Written by sowa (») 5.4  in category HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski

  Share
  klekot/esterka.jpg

  Pierwsza Dama Komorowskiego; wart pajac pałaca, przyganiał kocioł garnkowi   Unsinn

  nonsens wtorek, 05 kwietnia 2011 

  przysłowia są mądrością narodu wyborczego,

  a prawda jest taka, że nie każda żydówka musi być Esterką

  I-WSZA DAMA -Znajdź różnice na zdjęciach ;))

  Utworzony przez: Anatol Bielski · Zobacz zdjęcia

  Tagi: Komorowska-Mickiewicz 

  http://sowa.quicksnake.org/HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski/Esterka

  środa, 30 marca 2011
  Talmud nakazuje się dzielić ze swoimi: Komorowski w ostatnim dniu urzędowania nie przyznał nagrody za nic tylko dla siebie!
   Komorowski i Schetyna sami się wyżywią nawet w Ostatecznym Dniu robienia za marszałka Sejmu
  www.se.pl
  Bronisław Komorowski przyznał sobie 22 000 zł nagrody. Bronisław Komorowski (59 l.) ostatniego dnia pełnienia funkcji marszałka Sejmu dostał gigantyczną nagrodę wynoszącą aż 22 tys. zł. Jego koledzy wicemarszałkowie, którzy razem z nim przyznawali sobie premie, też zgarnęli po kilkadziesiąt tysięcy  kilka sekund temu ·
  czwartek, 10 lutego 2011
  blondynka prawdę co powie


  Z albumu:
  Zdjęcia na tablicy autor: Cezary Gmyz

  opatrzył tytułem:
  środa, 08 grudnia 2010
  Komorowska ma pochodzenie po Kaczyńskiej, a ta po Kwaśniewskiej, a ta po Dance Lejba Kohne - żydowska gazeta antypolska ujawnia
  • Sowa Magazyn Europejski   mogę się dopatrzyć związku między postawą Bronisława Komorowskiego a tym, że jego teściowa chciała w 1988 roku wyemigrować do Izraela. http://blog.rp.pl/mazurek/2010/12/09/tata-general-i-tesc-ubek/ 
  • około minuty temu ·
  Written by sowa (») today at 20:14 in category judaica,


  fot. prezydent.pl
  Komorowska ma pochodzenie po Kaczyńskiej, a ta po Kwaśniewskiej, a ta po Dance Lejba Kohne - żydowska gazeta antypolska ujawnia:

  ...Wolf i Estera Rojer – dziadkowie Anny Komorowskiej ze strony matki – przed wojną mieszkali w Warszawie. 24 stycznia 1929 r. urodziła im się córka – Hana Rojer, matka Anny Komorowskiej.

  „Urodziłam się w Warszawie. Do 1939 roku chodziłam do szkoły powszechnej w Warszawie, przerwałam z powodu wybuchu wojny. Rodzice moi trudnili się rzeźnictwem. Po śmierci rodziców (ojciec zmarł w 1942 w Otwocku) matka za nielegalny handel została rozstrzelana w 1943. Byłam wtedy dzieckiem niemającym i prawie nieznającym nikogo. Zainteresowali się mną znajomi rodziców, którzy zabrali mnie do siebie i wyrobili mi potrzebne dokumenty” – pisała w swoim życiorysie, który złożyła w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, matka obecnej Pierwszej Damy.

  Dzięki wyrobionym podczas okupacji dokumentom Hana Rojer, córka Wolfa i Estery, zmieniła tożsamość: nazywała się Józefa Deptuła i była córką Jana i Stanisławy z domu Rybak. Do momentu wywozu do Niemiec mieszkała w domu Deptułów przy ul. Radzymińskiej na warszawskiej Pradze.

  Wyzwolenie spod okupacji niemieckiej 16-letniej Józefie przynieśli amerykańscy żołnierze. Ona nie chciała zostać na Zachodzie – wróciła do Polski, do Białegostoku, gdzie mieszkała jej kuzynka Anna Wojszelska, działaczka Komunistycznego Związku Młodzieży Polskiej, później Polskiej Partii Robotniczej, pracownik Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Szczecinie, która w 1946 r. załatwiła jej pracę w nadzorowanym przez NKWD Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego (...)
   
  http: //www niezalezna.pl/artykul/rodzinna_historia_prezydentowej_w_aktach_ipn/42191/1
  http://sowa.quicksnake.org/judaica/Komorowska-ma-pochodzenie-po-Kaczyskiej-a-ta-po-Kwaniewskiej-a-ta-po-Dance-Lejba-Kohne
  środa, 10 listopada 2010
  HERODY i narody: żydy w podbitym kraju Kanaan

       jako te orły białe
       nie sieją, nie orzą,

       a w Polin się mnożą
       Kanaan na zakałę


  HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, Alt 1., świeczka

  na dowód:
  Prezydent Bronisław Komorowski, były prezydent Aleksander Kwaśniewski, były premier Tadeusz Mazowiecki i minister edukacji Katarzyna Hall podczas uroczystości wręczenia Orderów Orła Białego, fot. Jacek Turczyk/PAP

  wtorek, 14 września 2010
  Bełkot jasnogrodu czyli gajowy pomylił ambony. Jasna Góra 5/09.2010 przemówienie Komorowskiego: Panie Boże pomagaj!
  Nasza Czeladź
  Nasza Czeladź przez Grzegorz Grochowski: Panie Boże pomagaj!

  przemówienie Komorowskiego
  www.youtube.com
  Bełkot jasnogrodu czyli gajowy pomylił ambony. Jasna Góra 5/092010
  około minuty temu · ·
  niedziela, 15 sierpnia 2010
  Stefan Kosiewski: Orderem Orła Białego odznaczyć pośmiertnie króla Jagiełłę
  Sowa Magazyn Europejski
  Sowa Magazyn Europejski Tuesday, Oct 20, 2009
   
  (...) Czy mamy spodziewać się przyznania w dalszej kolejności Orderów Orła Białego dla zamordowanego w KL Auschwitz ks. Maxymiliana Marii Kolbe i poległego w Bitwie pod Warszawą 14.8.1920 roku ks. Ignacego Skorupki?
  http://sowa.mypodcast.com/2009/10/Stefan_Kosiewski_Orderem_Ora_Biaego_odznaczy_pomiertni...e_krla_Jagie-249791.html
   
  Orderem Orła Białego prezydent Bronisław Komorowski odznaczył ks. Ignacego Skorupkę, kapelana 1. batalionu 236. pułku piechoty Armii Ochotniczej

  http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20091020_1856-520707.mp3

  (...)
  W 2010 roku przypada nie tylko 200 rocznica urodzin Chopina ale i nadarza się okazja do pośmiertnego udekorowania Orderem Virtuti Militari i Złotym Krzyżem Zasługi Wielkiego Księcia Witolda w 600 rocznicę zwycięskiej Bitwy pod Grunwaldem.

  Orderem Orła Białego pośmiertnie mogą jeszcze żydzi odznaczyć króla Jagiełłę, a św. Wojciechowi może jeszcze i sam ks. Jankowski przyznać Order św. Brygidy Szwedzkiej, żeby nie być gorszy w pośmiertnym docenianiu zasług przez urządzającą sobie KPINY Z POGRZEBU żydokomunistyczną bandę, która swoje panowanie nad Narodem Polskim ugruntowała w Magdalence i przy tzw. okrągłym stole.
  http://sowa.mypodcast.com/200910_archive.html

  sobota, 10 lipca 2010
  new President of Poland, ex Marshal of the Sejm Bronislaw Komorowski - and Marshal of the Soviet Union Joseph Stalin


  Find the differences.

  new President of Poland, ex Marshal of the Sejm Bronisław Komorowski - and Marshal of the Soviet Union Joseph Stalin